Guneysan Kozmetik Kimya Temizlik Saglik Ve Gida Sanayi Ticaret Ltd Sti

Güzelçay 618. Cadde 3. Sokak No:3 - Akçay - İskenderun
31200 / İskenderun /
Turcia

Cumpara online liste de companii

Informatii despre companie Guneysan Kozmetik Kimya Temizlik Saglik Ve Gida Sanayi Ticaret Ltd Sti

Prezentare

 Güneysan Gübre Türkiye’nin tarımsal verimliliğini geliştirmek amacıyla 1970 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yarım asırlık piyasa deneyimi bulunan Güneysan’ın ticari faaliyetlerinin temelinde açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır. Güneysan Gübre bir mal ve hizmet üreticisi olarak müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşımaktadır. Kurumsallık, operasyon el mükemmeliyet, teknoloji, çalışanlarının motivasyonu ve Müşteri memnuniyeti faaliyetlerinin ana eksenini oluşturur.
Türkiye’nin bütün tarım bölgelerinde ve limanlarında güçlü depolama, dağıtım, lojistik ve pazarlama ağıyla öncül bir pozisyona sahiptir. Ülke genelindeki 850 adet bayi teşkilatıyla, Türk çiftçilerine modern işletme, toplam kalite yönetimi anlayışıyla katma değeri yüksek, evrensel standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktadır. 
Bugün kimyevi gübre sektörünün yanında Dış Ticaret ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren iştirak şirketleriyle çok uluslu şirketlerden yerel şirket ve bireylere kadar çeşitlilik arz eden geniş bir müşteri kitlesine kurumsal sorumluluk bilinciyle dünya kalitesinde mal ve hizmet üretmektedir. Güneysan Gübre’nin ilkeleri, temel etik değerleri ve küreselleşme stratejik hedeflerinin itici gücüdür.

Informatii generale

Anul infiintarii 2001
Registration no 6620270279
Tipul locatiei Sediu central
Fax Informatie disponibila ca optiune
Website Website disponibil

Cifre cheie Guneysan Kozmetik Kimya Temizlik Saglik Ve Gida Sanayi Ticaret Ltd Sti

Angajati

  • La sediu

    Necunoscut 

Cifra de afaceri

Activitati Guneysan Kozmetik Kimya Temizlik Saglik Ve Gida Sanayi Ticaret Ltd Sti

Ar putea sa te intereseze si